Markeťáci.online představují marketingové firmy i zajímavé nástroje

V období pandemie nového koronaviru se dařilo e-shopům. Fyzické obchody měly zavřeno, což těm internetovým hrálo do karet. Pořád však bylo důležité mezi ostatními zaujmout, tedy zvládnout online marketing. A digitálnímu a online marketingu se věnuje také nový magazín, který vznikl právě v době pandemie.

Pokud chcete marketing obstarávat sami, potřebujete dobře znát marketingové nástroje, jež používají i profesionálové. Chcete-li si najmout firmu, musíte si vybrat jakou. V obou případech vám pomůže portál Markeťáci.online.

Firmy a povedené projekty na jednom místě

Portál Markeťáci je otevřen všem firmám z oboru digitálního a online marketingu, které o sobě chtějí dát vědět. Na webu si zdarma vytvoříte účet, můžete přidávat informace, jaké nástroje používáte a na jaké projekty jste hrdí. Tyto údaje uvidíte i o dalších marketingových firmách, takže snadno najdete inspiraci a podíváte se, jak co dělají jiní. Portál má být především o networkingu a sdílení zkušeností, čemuž odpovídá i magazín a přehled nástrojů.

Tipy a nástroje pro markeťáky

Marketingový magazín se snaží usnadnit práci samotným markeťákům. Přináší várku novinek a zajímavostí, ale i návodů, zkušeností a užitečných rad odborníků. Tvoří ho sami marketingoví nadšenci a uznávaní specialisté. Ti se vyjadřují i k nástrojům, jež používají. Jako začínající markeťák se můžete podívat, jaké marketingové nástroje využívají specialisté, a hlavně jak jsou s nimi spokojeni.

Všechny tyto informace vám usnadní nejen vaši práci, ale i hledání někoho, kdo se o váš projekt postará po marketingové stránce. Markeťáci.online není tlampačem pár velkých agentur, tady se setkávají opravdu všichni, i méně známí freelanceři. Ti se také mohou podílet na obsahu webu, přispívat do magazínu, pochlubit se svou dobře odvedenou prací. Marketingové firmy se zde nehodnotí, mluví za sebe samy svojí prací.

Napsat komentář