Tvorba webových stránek je úkol pro profesionály

Přibývá systémů, které uživatelům slibují vytvoření webových stránek vlastními silami a bez znalosti programování. Skutečně je to možné, ovšem na takovém webu zpravidla na první pohled poznáte, že ho tvořil laik. Není tolik promyšlený a vypadá tuctově. Právě proto je lepší si raději zaplatit odborníka, nemusí stát desítky tisíc.

Jsou firmy, kterým se určitě vyplatí investovat desetitisíce do profi webu vyrobeného na míru. Pak je však spousta společností, které by tvorba webových stránek za takové peníze zruinovala. I ty mají své možnosti a nemusí se uchylovat rovnou k low cost a ne příliš zdařilému řešení vytvořit si web na vlastní pěst.

Nechte si udělat profesionální web na WordPressu

Levnější jsou například webové stránky vybudované na platformě WordPress. Tento redakční systém je známý a rozšířený po celém světě, běží na něm celá řada obrovských webů a dá se na něm vytvořit opravdu cokoliv od e-shopu přes blog až po interaktivní aplikaci. Tohle všechno však zabere méně práce díky tomu, že WordPress má už spoustu funkcí „předprogramovaných“. Méně práce znamená nižší celkovou cenu za výrobu webu.

Na webu ani nepoznáte, že běží na WordPressu

Zatímco stránky vytvořené svépomocí v nějakých klikacích systémech vypadají dost podobně, web běžící na WordPressu na první pohled opravdu nepoznáte. Samozřejmě záleží na tom, jak moc se upraví šablona, a jestli si vyberete nějakou známou, nebo si připlatíte za originální atd. S tím vším vám však poradí zkušení odborníci. Šablonu vám vyberou, upraví, doprogramují, co je třeba. A za ušetřené peníze vám třeba ještě vyřeší optimalizaci pro vyhledávače nebo nastaví PPC reklamu. I tohle je totiž v online světě potřeba, chcete-li být vidět.

Web na WordPressu i spolu s online marketingem za vás vyřeší například firma AJAS. Podívejte se na jejich web Chcibytvidet.cz a nepřehlédněte ceník. Firma se nemá za co stydět, ceny jsou velmi příznivé, a tak je má transparentně uvedené na svých stránkách.

Napsat komentář