Víte, jak vypadá spolehlivý cloud hosting?

Cloud je pojmem, jemuž se v dnešní době jenom stěží vyhnete. Možnost pronájmu datového prostoru, hardwaru a ostatních služeb, které jsou nezbytné pro provoz internetových aplikací, e-shopů, běžných webových stránek a velkých online projektů.

Zmíněný výraz do značné míry souvisí s vaším celkovým úspěchem na internetu. Chcete přece svým zákazníkům nabízet jen to nejlepší s maximální dostupností a přidruženým nadstandardem. Pakliže tomu tak je, musíte volit cloud hosting té nejlepší kvality. Takový, pro něhož jsou charakteristické níže uvedené vlastnosti.

Prvotřídní cloud na míru

Spolehlivost a garantovaná dostupnost 99,99 % jsou bezpochyby základem úspěchu. Žádná omezení, dostatek výkonu, rychlosti a uživatelská přívětivost. To jsou parametry, po kterých byste měli být doslova lační. K tomu si samozřejmě připočtěte ještě řadu dalších věcí.

Špičkový cloud má neomezený datový prostor, přináší multihostingová řešení, odlišné PHP verze, MySQL, PostgreSQL a SSH přístup. Hlavu si nemusíte dělat ani s neomezeným počtem emailových schránek, funkcionalitami Perl, Python & CGI. A víte co je na takovém cloudové provedení to nejzajímavější? Platíte pouze za to, co skutečně využíváte.

Na závěr je zapotřebí zmínit, že kvalitní cloud hosting neopomíjí ani na profesionální technickou podporu, komplexnost a odborné poradenství. Zázemí, o nějž stojí bezpochyby každý, kdo nechce řešit jakékoliv problémy s cloudem a touží se vyhnout všem negativním starostem.

Zvolte si cloud šitý přímo na míru, který si mimo jiné můžete vyzkoušet na 30 dnů zcela zdarma a sami se přesvědčíte o tom, že tato slova nejsou jen běžným chvástáním, ale skutečnou pravdou. Ostatně, koho by neokouzlil cloud hosting od 25 Kč za měsíc bez obtěžujících závazů? To je řešení, jemuž jen stěží říká ne.

Napsat komentář