Česká doména a zabezpečení DNSSEC

Chcete působit profesionálně a tak byste svůj záměr chtěli podtrhnout vlastní doménou? Rádi byste doménu důvěryhodnou a řádně zabezpečenou proti útokům hackerů? Častým napadením domén jsou podvržené IP adresy, kterým zabraňuje zabezpečení DNSSEC.

DNSSEC – záruka bezpečné domény

Zajisté jste již slyšeli o doménách či jinak zvaných doménových jménech. Jen pro ujasnění co vůbec tento pojem znamená, tak doména je vlastně zcela unikátní adresa internetových stránek, které každou chvíli vkládáme do prohlížečů a vyhledáváme podle dané adresy.

S doménou souvisí také fakt, že internetové stránky jsou častým zdrojem útoků formou podvržení jiné IP adresy a tím dochází ke zneužití osobních a přihlašovacích údajů. A proti těmto útokům spolehlivě funguje zabezpečení DNSSEC.

DNSSEC je rozšířením DNS a funkcí tohoto rozšíření je ověřovat pravost záznamů, které systém DNS získá. Tím zabezpečení zabraňuje podvržení falešných internetových stránek a chrání tak uživatele před zneužitím osobních údajů.

Zabezpečení DNSSEC znají především české domény, které jsou známé svou důvěryhodností i ve světě. Provozovatelem českým domén je CZ.NIC. Toto sdružení je nejen podporovatelem zabezpečení DNSSEC, ale také správcem seznamu registrátorů, přes které si můžete českou doménu zaregistrovat.

Mezi takto zajištěné a důvěryhodné registrátory patří také společnost TELE3. Firma poskytuje nové registrace domén a také převody domén existujících na nové majitele. TELE3 je také poskytovatelem zabezpečení DNSSEC.

Kromě těchto služeb můžete využít o služby další a sice jak internetové, tak i telekomunikační. Jedná se třeba o kvalitní webhosting placený i zdarma, multihosting pro více domén, DNS hosting, FTP hosting, Redirect hosting, CRON hosting či provoz domén bez www.

Firma poskytuje servery dostupné jak protokoly IPv4 tak IPv6.

V rámci poskytování veškerých služeb je samozřejmostí profesionalita a individuální přístup. Pokud tedy chcete pro svou doménu registrátora, který vám zajistí možnost registrace na české a další domény, zabezpečení DNSSEC a mnoho dalších profesionálních služeb s veškerými výhodami, tak u TELE3 jste na správném místě.

Napsat komentář