Repasované servery vám ušetří peníze

Přecházení na výkonnější výpočetní techniku je nekonečný kolotoč každé firmy. Všichni ale jistě uznáme, že to je naprostá nezbytnost. Týká se to také nových serverů. Na těch ale můžeme velmi ušetřit. V České republice začalo být velmi oblíbené nakupování repasovaných serverů. Výhodné je to po všech stránkách.

Proč repasované servery?

Do určité míry můžeme použít srovnání s prodejem automobilů v bazarech. Ceny nového zboží poměrně rychle klesají a mnoho zákazníků si ho kvůli zanedbatelnému výkonnostnímu posunu nechtějí kupovat. Nabízí se proto nákup zboží z druhé ruky. Že je to v případě automobilů často nečisté? U výpočetní techniky na podobné náznaky nenarazíte.

Zvláště pak u repasovaných serverů. Ty jsou vždy velmi pozorně kontrolovány a případné nefunkční součástky jsou ihned vyměněny. Zařízení se tak zkrátka jen tak neporouchá. I když je možné nakoupit tyto zařízení ještě levněji v zahraničí, jsou mnohem oblíbenější české e-shopu. Je tomu zejména kvůli nabízeným službám. Ty jsou na vysoké úrovni.

Výhody konzultace

Jedním z největších plusů českého obchodníka je možnost podrobné konzultace před prodejem. Experti vám velmi rádi pomohou s otázkami týkající se konfigurace, či zda je konkrétní server pro vás tím pravým. Poradenství je všude zkrátka velkým plusem.

Zjistěte si více o repasovaných serverech a dalším hardwaru na webu významného českého e-shopu https://www.czech-server.cz.

Napsat komentář